Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Установка сонячних батарей для дому

Професійна установка сонячних батарей для дому

Сонячна електростанція дозволяє не тільки економити на споживанні енергії, але і заробляти, продаючи надлишки виробленого енергоресурсу за програмою «Зелений тариф». Тому все більше жителів України замислюється про розміщення фотопанелей на території власного домогосподарства. Щоб установка сонячних батарей для дому була виконана правильно, а СЕС згодом могла генерувати якомога більше електроенергії, довірте рішення цього завдання фахівцям компанії Solar Energy. Саме ми здійснюємо встановлення сонячних батарей (Україна) на найвищому рівні!

Встановлення сонячних панелей: вибір місця

Існують фасадні батареї, які монтують до стін будівлі. Але краще розташовувати фотоперетворювачі на даху. Бажано, щоб на ній були рівні скати і були відсутні надбудови, димоходи, а також інші об'єкти, які могли б відкидати тінь. Рекомендується розміщувати модулі на південній частині покрівлі або одночасно на західній і східній її сторонах. Найкращий кут нахилу - від 35 ° до 45 °.

Якщо Ви тільки будуєте будинок, але в перспективі плануєте монтувати на нього сонячний електрогенератор, постарайтеся створити під покрівлею ревізійні проходи, ніші для кабелів і трубопроводів.

Роботу автономної станції в зимовий час здатні забезпечити спеціальні апарати - снігоприбирачі. Для їх розміщення на даху будинку також має бути достатньо вільного простору. Одна солярна батарея потужністю 0.25 кВт створює фізичне навантаження приблизно в 20 кг на 1.5 м², тому важливо, щоб покрівля на ділянці розташування обладнання була досить міцною.

Сонячні батареї: монтаж на обжиті будинки

Для побудови сонячної ферми підходять всі типи дахів, незалежно від використаних покрівельних матеріалів. Відсутні обмеження по кроквяних конструкціях. Головне, щоб на місце установки комплекту сонячних панелей не лягала тінь від навколишніх об'єктів - вишок, веж, дерев і т.д.

Для фіксації компонентів системи слід вибирати корозійно-стійкі металовироби. Найкраще підійдуть:

  • Кріплення з оцинкованого металу. Вони досить міцні, а головною їх перевагою є низька вартість.
  • Алюмінієві фіксатори. У них ціна на ринку трохи вища, ніж у оцинкованих, зате вони більш довговічні і мають меншу масу.

Якщо дах занадто похилий, то монтажникам буде складно на ній утриматися. В цьому випадку, при установці лісів знадобиться використовувати підйомну спецтехніку.

Solar Energy: швидкий і якісний монтаж СЕС

Знадобилося виконати установку солярної електростанції в приватному будинку? Звертайтеся до нас за допомогою!

Solar Energy гарантує:

  1. Повне дотримання державних нормативів (ДСТУ, СНіП, ГОСТ, ДБН) і стандартів безпеки на всіх етапах проведення робіт.
  2. Прибуття на об'єкт в будь-який зручний для замовника час, завершення монтажних операцій в заздалегідь обумовлений термін.
  3. Висновок офіційного договору, в якому будуть прописані всі нюанси Вашої взаємодії з компанією Solar Energy.
  4. Підбір оптимальної схеми розміщення фотоперетворювачів та інших компонентів системи.

Перед початком виконання замовлення наш експерт проведе попередню оцінку проекту і озвучить суму, в яку Вам обійдеться установка фотопанелей. Ніяких прихованих комісій і додаткових платежів!

Ми маємо в своєму розпорядженні професійним інструментарієм і спеціалізованою технікою, які дозволяють нам оперативно виробляти монтажні роботи бездоганної якості. Працюємо з клієнтами з Києва, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Львова та інших населених пунктів України. Оформляйте заявку прямо зараз!


У цій категорії немає товарів.