Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Установка і монтаж сонячних батарей

Solar Energy: професійна установка сонячних батарей в Україні

Сучасні технології дозволяють ефективно виробляти електроенергію з світла Сонця. Сьогодні багато хто цікавиться вартістю установки сонячних батарей, а завдяки політиці під назвою «Зелений тариф», що націлена на стимулювання даного сектора енергетичної галузі, кожна сонячна станція стала по-справжньому доступною і прибутковою. Отже, якщо Вам необхідна установка сонячних батарей в Україні, звертайтеся за допомогою до фахівців нашої компанії.

Зокрема, в Україні ще з 1997 року діє закон, згідно якого держава закуповує за підвищеними цінами у фізичних і юридичних осіб електрику, отриману з екологічних альтернативних джерел. Але для того, щоб створити сонячну станцію, недостатньо просто закупити все необхідне обладнання, адже його потрібно ще й монтувати.

Монтаж сонячних панелей: ключові моменти

Існує два основних типи систем кріплення сонячних панелей:

  1. Статичні. Вони використовуються у переважній більшості проектів сонячних електростанцій. Величезна різноманітність схем статичного монтажу дозволяє кріпити батареї практично скрізь: на землі, на даху або на стіні будинку.
  2. Динамічні. Їх іноді використовують при зведенні станцій на грунті. Конструкції, змонтовані таким чином, що дозволяють з максимальною продуктивністю використовувати сонячні промені, виробляючи з них енергію протягом усього світлового дня.

До статичних систем кріплення відносять:

  • наземні;
  • дахові;
  • фасадні.

Перші використовуються для спорудження великих промислових СЕС, але можуть застосовуватися і на земельних ділянках поблизу приватних будинків і дач.

Другі відмінно підходять для розміщення панелей на дахах будівель житлового, комерційного і виробничого призначення. Вони дозволяють закріплювати сонячні батареї як на плоских дахах, так і на скатних з різними видами покрівлі. За допомогою фасадних систем можна встановлювати фотомодулі безпосередньо на стрімкі стіни. Вони поєднують в собі ефективність і презентабельний дизайн.

В окрему групу виділяють спеціальні кріпильні пристосування, за допомогою яких можна монтувати, наприклад, панелі на сонцезахисні навіси над парковками.

Що стосується динамічних систем, то їх принципова відмінність полягає в тому, що вони дозволяють змінювати кут нахилу батарей в залежності від положення Сонця. Це можуть бути механізми з ручною зміною положення або автоматизовані - двовісні і одновісні. Автоматизовані конструкції оснащені засобами управління і електромеханічними приводами, робота яких регулюється за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Монтаж сонячних електростанцій в приватному будинку: важливі аспекти

Є кілька нюансів, які обов'язково слід брати до уваги при встановленні СЕС.

Енергоефективність батарей буде прямо залежати від розташування Вашого будинку. Фотоелектричні перетворювачі по-різному реагують на тінь. В результаті затінення полікристалічні панелі енергію виробляють погано. А ось монокристалічні в аналогічній ситуації і зовсім припиняють виробляти електрику. Тому, перш ніж виконувати установку дахових панелей, необхідно переконатися в тому, що на поверхню даху протягом стандартного світлового дня (з 10:00 до 14:00) не лягає тінь від розташованих поблизу об'єктів - дерев, пагорбів, висотних будівель.

Також слід визначитися з тим, якою має бути загальна площа встановлених перетворювачів, щоб їх потужність повністю покривала потреби Вашого домашнього господарства або виробничого підприємства. Середньостатистичний двоповерховий особняк споживає близько 7.2 кВт щодня. Стандартна панель виробляє до 0.12 кВт на добу. Відповідно, для отримання 7.2 кВт вам знадобиться 60 панелей. Якщо кожна з них має розміри 1.42x0.64 метра, то всі разом вони займуть площу в приблизно 54.5 м². При цьому слід враховувати не тільки характеристики обраного Вами обладнання, а й рівень інсоляції в Вашому регіоні.

Сонячні батареї для дому та під промислові цілі: установка під ключ

Зрозуміло, що правильно провести всі розрахунки і ідеально підібрати точки монтажу модулів можуть тільки досвідчені професіонали. Саме тому, Вам краще не намагатися виконати роботи самостійно, а звернутися в Solar Energy. Ми гарантуємо повне дотримання галузевих стандартів якості, а також норм безпеки. Якщо Ви скористаєтеся нашими послугами, то Ваші солярні панелі будуть виробляти електроенергію в обсязі, максимально можливому в наявних умовах.

Щоб дізнатися, скільки коштує енергетичний комплекс, якого буде достатньо у Вашому випадку, зв'яжіться з нашими фахівцями для отримання консультації.

Приймаємо замовлення з Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова та Запоріжжя. Ціна наших послуг сформована з урахуванням можливостей українського споживача. Звертайтеся!