Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Сонячні електростанції 3 кВт: ціна і основні характеристики

Основні характеристики сонячних електростанційУ Вас невелике домогосподарство з низьким рівнем споживання електроенергії? Тоді немає сенсу купувати СЕС, потужністю 10 кВт або навіть 5 кВт. Можна встановити не дуже продуктивний генератор, якого буде цілком достатньо і для задоволення потреб квартири в електриці, і для отримання доходу в рамках програми «Зелений тариф». Мабуть, тут ідеальним варіантом є сонячна електростанція 3 квт, ціна якої в нашому Інтернет-магазині складає в середньому $ 3 500. Відповідно, сонячну електростанцію 3 квт купити Ви можете на нашому сайті на вельми вигідних умовах!

Комплект сонячних батарей 3 кВт і додаткове обладнання

Набір апаратури і деталей для побудови стандартної автономної СЕС складається з наступних основних компонентів:

1. Сонячна панель. Створюється з кремнієвих фотоелементів, виробляє близько 250 Вт енергії. Використовується переважно в системах постійного струму з напругою 25 В або 12 В. Модулі можна з'єднувати між собою не тільки послідовно, але й паралельно. Перевагами цих батарей є низька швидкість втрати ефективності, безшумність роботи і не менше 25 років експлуатаційного ресурсу.

2. Контролер. Цей пристрій автоматично встановлює обмеження на вироблення електроенергії, управляє інтенсивністю зарядки і розрядки АКБ. Коли навантаження на мережу відстунє, пристрій відправляє генеруєму енергію в акумулятори. А якщо до мережі підключається будь-яка електроніка і починається споживання енергії, контролер тут же виконує коректний розподіл потужностей між споживачем і АКБ.

3. Інвертор. Трансформує постійний струм в змінний, з напругою 220В. Завдяки цьому, електрика, що виробляється Вашою СЕС, стає придатною для використання у побутовій мережі. Сучасні моделі можуть бути захищені від перевантажень і укомплектовані виносним пультом з LCD-дисплеєм.

4. Акумуляторна батарея. Накопичує в собі надлишки енергії. Завдяки цьому, навіть коли Ваше домогосподарство не споживає енергію, вироблений струм нікуди не пропадає. Він зберігається, щоб згодом Ви могли використовувати це джерело живлення, щоб увімкнути побутових приладів, коли виникне така необхідність.

Також в комплектацію солярної електростанції входять кріпильні елементи, коннектори, проводи, розгалужувачі та інші дрібні деталі.

Сонячні панелі 3 кВт: ключові переваги

Типова мережева сонячна станція вищевказаної потужності володіє наступними перевагами:

1. В залежності від того, наскільки інтенсивно Ви витрачаєте електроенергію, система зможе частково або повністю закрити потреби Вашого домашнього (дачного) господарства в електриці.

2. Генератор подає в мережу стабільну напругу без надмірно різких стрибків. Завдяки цьому, експлуатаційний ресурс всіх Ваших побутових приладів збільшиться на 150 - 200%.

3. Надлишок енергії можна продавати в рамках проекту «Зелений тариф» за ціною 0.18 євро за кіловат.

4. Станція працює абсолютно безшумно і автономно, на відміну від дизельних генераторів, наприклад. Крім того, не потрібно постійно закуповувати паливо, адже Сонце для всіх світить безкоштовно!

З урахуванням нинішніх економічних реалій, період окупності СЕС в Україні не перевищить 7 років. На сьогоднішній день середня вартість комплекту солярного електрогенератора на 3 кВт становить 3 500 доларів. За цю скромну суму Ви можете стати власником власної електростанції, яка не тільки скоротить Ваші витрати на енергію, але і в найближчій перспективі почне приносити реальний дохід.

Щоб придбати набір комплектуючих для побудови повнофункціональної електростанції з гарантією, ознайомтеся з асортиментом нашого Інтернет-магазину. Також Ви можете звернутися до нас по допомогу в установці / монтажі обладнання СЕС для будинку (або на дачу). Приймаємо замовлення з Києва, Львова, Запоріжжя, Одеси, Дніпра, Харкова і сотні інших українських міст і селищ. Чекаємо Ваших замовлень!Сонячні батареї для дому Комплект №7   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)