Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Сонячна електростанція 10 кВт: ефективне рішення для дому

Сонячні батареї для дому комплект №9

Сонячна електростанція 10 кВт, ціна на яку повністю відповідає її високій якості і функціональності - це один з найпопулярніших типів СЕС. Сонячна електростанція (10 кВт) ідеально підходить людям, які бажають підвищити енергоефективність власних домогосподарств.

Наприклад, домашня СЕС, потужністю 10 кВт, за 1 годину виробляє приблизно 12 МВт електроенергії. За програмою «Зелений тариф» 1 кіловат такої електрики можна продавати за 0.18 €. Це означає, що сонячна електростанція (10 кВт) може щорічно приносити Вам дохід у розмірі 2 150 €.

З чого складається комплект сонячних батарей 10 кВт

Комплектація СЕС залежить від її функціонального призначення. Розрізняють такі типи солярних станцій:

  • автономні, що виробляють постійний струм, з акумуляторами в ланцюзі;
  • акумуляторні, але перетворюють виробляється струм в змінний;
  • мережеві, призначені для отримання прибутку за програмою «Зелений тариф».

Сонячна станція, що здатна перетворювати постійний струм в змінний, збирається з наступних компонентів:

  1. Інвертор.
  2. Акумулятори.
  3. Контролер заряду.
  4. Фотопанелі.

Інтенсивність сонячного випромінювання протягом дня безперервно змінюється. Обсяг виробленої енергії не може ідеально відповідати поточним потребам домогосподарства. Тому для накопичення надлишків використовуються акумуляторні батареї. Контролер заряду захищає АКБ від виходу з ладу, не допускаючи перезарядження. Сонячні панелі подають в ланцюг постійний струм. Інвертор перетворює його в змінний струм, який ідеально підходить для споживання в тому чи іншому конкретному випадку.

У свою чергу ті СЕС, які видають тільки постійний струм, складаються практично з усіх тих же комплектуючих, що і вищеописані моделі. А ось станції, які використовуються домашніми господарствами для отримання прямого прибутку, мають наступну структуру:

1. Фотопанелі підключаються безпосередньо до інвертора.

2. Постійний струм перетворюється в змінний.

3. Отримана електрика надходить в розподільний щит.

4. З розподільника струм направляється у загальну мережу для доставки кінцевим споживачам.

При цьому обсяг виробленої енергії фіксує мережевий лічильник.

Автономна станція для будинку потужністю 10 кВт: переваги

Встановивши таку СЕС на дачу або заміський особняк, Ви зможете протягом світлового дня на 100% покривати свої потреби в електроенергії. Вам не доведеться платити за електрику монополістам ринку. Ви самі будете заробляти за надлишки.

Більш того, експлуатаційний ресурс Ваших побутових приладів збільшиться в середньому на 100%, у зв'язку з тим, що солярна станція виробляє енергію стабільно, не створюючи стрибків напруги. Сонячні генератори поширюють в атмосфері шкідливі викиди, не потребують постійного обслуговування або регулярної дозаправки, як дизельні станції, наприклад.

Термін служби СЕС становить понад 25 років. Згодом вузли комплексу втрачають ККД, але цей процес проходить досить повільно. Фактично, оснащуючи житло сонячними батареями, Ви створюєте власний бізнес, який окупиться протягом 3,5 - 6 років. Конкретний період окупності залежить від того, наскільки інтенсивно Ваше домогосподарство буде споживати вироблену ним електрику.

Якщо Вам знадобилося купити обладнання для побудови електростанції, ознайомтеся з продукцією, яка представлена в цьому розділі нашого онлайн-магазина. Ми працюємо безпосередньо з кращими світовими постачальниками, тому пропонуємо Вам товари за максимально вигідною вартістю. Приймаємо замовлення з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України. Звертайтеся - завжди проконсультуємо і допоможемо підібрати потрібну Вам сонячну електростанцію!Сонячні батареї для дому Комплект №9   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)