Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Сонячні батареї

Сонячні батареї - джерело електроенергії майбутнього

Вчені прогнозують, що найближчими десятиліттями сонячні електростанції замінять ресурсно-паливну енергетику. Настільки оптимістичні прогнози пов'язані з ефективністю і екологічністю даного напрямку альтернативної енергетики. Як функціонують, якими бувають і чому варто купити сонячні батареї?

Сонячна батарея (панель) 150Вт, 12В, монокристалічна PLM-150M

Принцип роботи сонячної панелі

Фотоелектричний перетворювач сонячної енергії - повне найменування агрегату, який відомий як сонячна батарея. По суті, це 2 крем'яні пластини. На одну наноситься бор, а на іншу - фосфор. У цих шарах утворюються електрони. Під дією сонячних променів починається рух частинок, що призводить до виникнення електричного струму.

Чим більше розмір панелі, тим більше енергії вона здатна продукувати. На каркас фотоелементи кріпляться так, щоб при поломці їх можна було замінювати окремо. З метою захисту конструкцію покривають спеціальним склом або пластиком.

Для повноцінного електропостачання одних панелей замало, необхідна фотоелектрична система або сонячна станція. Це комплекс приладів, які переробляють енергію сонця.

Огляд сонячних батарей

Найвідоміша класифікація сонячних батарей заснована на організації атомів кремнію в кристалі елемента. Саме вона дозволяє визначитися з найбільш придатною моделлю панелей для конкретного випадку.

Монокристал

На даний момент монокристалічні панелі дають найвищий показник ефективності, що становить 18-23%. Це значення досягається за рахунок чистоти кремнію. Високий показник продуктивності дозволяє заощадити на площі. Термін служби зазвичай дорівнює 25 рокам.

Головний недолік монокристалічних батарей - висока ціна.

Створення системи електропостачання з їх участю однозначно потребують значних фінансових вкладень.

Полікристал

Показник ефективності полікристалічних панелей коливається в районі 14-18%. При створенні полікристалів використовується вторсировина. Робоча поверхня батареї зменшується через домішки інших компонентів. Відповідно для досягнення необхідної потужності потрібно більше модулів, ніж при використанні монокристала.

Полікристал чутливий до високих температур, що впливає на терміни експлуатації панелей. Зате його придбання обійдеться дешевше, ніж покупка монокристалічних батарей.

Тонкоплівкові батареї

Показник переробки енергії тонкокрісталічними модулями становить 13%. Їх головні переваги - доступна вартість і стійкість до нагрівання. Тонкоплівкові панелі вимагають більше місця для монтажу. Вони мають порівняно невеликий термін експлуатації і потребують додаткових витрат на витратні матеріали.

Які переваги дають сонячні батареї?

Сонячна батарея (панель) ALTEK ASP-265P-60 4BB, 265ВТ, 24В полікристалічна

Заміна звичного способу отримання електроенергії вимагає відчутних фінансових вкладень. Але їх з лишком окупають наступні переваги:

  • Загальнодоступність і невичерпність джерела енергії;
  • Автономність;
  • Незалежність від віялових відключень;
  • Відсутність стрибків напруги;
  • Екологічність.

Якщо сонячна станція для будинку продукує електрики більше, ніж необхідно, можна навіть продавати енергію.

Чим вище показник сонячної інсоляції (доступність сонячного світла) в вашому регіоні, тим ефективніше працюватимуть панелі і тим більша буде економія в результаті. Зараз популярно придбання сонячних батарей для дачі 100 ват / 12 вольт. Спеціальні комплекти зазвичай розміщують на даху.

Сонячні батареї з установкою

Solar Energy - інтернет-магазин, який займається продажем, доставкою і установкою сонячних батарей.

У нашому каталозі представлені різні варіанти сонячних панелей і широкий вибір комплектуючих (коннектори, контролери та ін.). Ми даємо гарантію як на обладнання, так і на монтаж.

Щоб визначити правильність вибору, зв'яжіться з нашим консультантом, і поділіться деталями свого проекту. Знаючи мету установки і умови, в яких буде знаходитись станція, ми зможемо дати відповідні рекомендації. Наш консультант порадить хороші і потужні батареї для конкретних обставин.

При замовленні сонячних батарей, пам'ятайте, що монтаж повинен виконуватися професіоналами. Встановити панелі в кріплення зможе кожен, але правильно підключити, налаштувати і гарантувати тривалу експлуатацію здатні тільки фахівці.

Замовляючи сонячні батареї «під ключ», ви отримуєте доступ до недорогого відновлюваного джерела енергії . Особливо вигідно таке придбання для приватного будинку.

Ви можете замовити доставку і установку сонячних панелей в будь-яку точку України (Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та ін. регіони).

Безкоштовну консультацію можна отримати прямо зараз.Хiт
Новинка
Компанія AXIOMA energy виробляє ефективні і недорогі сонячні панелі і системи нагрівання води ві..
Високий ККД, монокристалічне виконання, висока потужність, авторитетний бренд - саме так можна о..
Високий ККД, монокристалічне виконання, висока потужність, авторитетний бренд - саме так можна о..
Високий ККД, полікристалічне виконання, висока потужність, авторитетний бренд - саме так можна о..
Kingdom Solar (KDM) відома як фірма яка стрімко розвивається і лідирує на ринку сонячних батарей..
Kingdom Solar (KDM) відома як фірма яка стрімко розвивається і лідирує на ринку сонячних батарей..
Унікальний (найкращий в галузі) температурний коефіцієнт серед полікристалічних панелей - 0,39%;..
Характеристики Основні Виробник AXIOMA ENERGY Країна виробник Китай Тип панелі полікрис..
Показано з 1 по 15 з 102 (всього 7 сторінок)