Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Надійні та ефективні сонячні батареї 250 Вт

Сонячна батарея (панель) ALTEK ALM-250M 250Вт

Фотопанель - один з основних компонентів у будь-якій сучасній сонячній електростанції для будинку. Вона приймає на свою поверхню сонячне світло і трансформує його в електрику. Це відбувається за рахунок наявності в батареї фотоелектричних перетворювачів. В даному розділі Інтернет-магазину Solar Energy Ви можете придбати сонячні батареї на 250 Вт. Для побудови прибуткової домашньої СЕС Вам знадобиться мінімум 40 таких панелей. Купити сонячні батареї 250 Вт на вигідних умовах Ви можете в нашому Інтернет-магазині.

Сонячна панель 250 Вт: загальні параметри

Фотоелектричні перетворювачі бувають таких видів: монокристалічні кремнієві, полікристалічні, CdTe, CIS, або виготовлені з впровадженням аморфного кремнію. Сукупність експлуатаційних характеристик виробу залежить від типу використаних в ньому фотоелементів. А саме:

  1. У монокристалічних моделях ККД становить 15 - 18%. Їх форма може бути строго прямокутної форми або зі зрізаними кутами. Товщина одного аркуша варіюється в діапазоні 0.2 - 0.3 мм. Поверхня виглядає однорідно, має колір від темно-синього і чорного до сірого, в залежності від наявності або відсутності антивідбивного покриття.
  2. Полікристалічний перетворювач має ефективність генерації енергії 13 - 16%. Форма - завжди квадратна, товщина - від 0.24 до 0.3 мм. На поверхні видно кристали різного спрямування, також їх можна спостерігати на зрізі. Колір - сріблясто-сірий або яскраво виражений синій.
  3. CIS-панелі володіють ККД 9 - 11%. Контур перетворювача завжди відповідає формі модуля. У незагартованому склі товщина одного листа - від 2 до 4 мм. Має чорний або темно-сірий колір.
  4. Батареї CdTe відрізняються НЕ занадто високим ККД - близько 8.5%. Вони мають відповідну модулю форму. На поверхні відсутні текстурні візерунки. Колір - будь-які відтінки в діапазоні від дзеркально-чорного до темно-зеленого. Стандартна товщина в звичайному склі - 0.3 см.
  5. Середній ККД батареї з аморфного кремнію - від 5 до 7%. Поверхня однорідна, без текстур, має фіолетовий або синій колір. Форма може бути підігнана під контур модуля, але максимальний розмір одного листа - 2x3 метри. У незагартованому склі панель досягає товщини - 0.1 - 0.3 см.

Ціна батареї залежить, як правило, від коефіцієнта її корисної дії. Чим ефективніше модель збирає енергію зі світла, тим вона дорожча.

Сонячні модулі 250 Вт: скільки їх потрібно для домашньої СЕС

Сонячна батарея (панель) 250Вт, полікристалічна PLM-250P-60, Perlight Solar

У будинках і квартирах максимально доступна напруга для мережі обмежена середнім значенням - 5 - 10 кВт. Електроенергія, яку генерує сонячна установка, спочатку використовується на задоволення потреб домогосподарства. Тому, якщо служба РЕМ виділила вам, наприклад, 7 кВт, то загальна потужність електростанції не повинна перевищувати дане значення.

Продуктивність солярної установки визначається відповідно номінального значення інвертора, а не за загальними параметрами фотомодулів. Таким чином, ви можете встановити батареї хоч на 12 кВт, але якщо використовуєте 8-кіловатний інвертор, то буде вважатися, що потужність всієї системи складає 8 кВт.

У зв'язку з кліматичними особливостями території України, практично у всіх регіонах нашої країни сонячні батареї можуть функціонувати лише на 30 - 50% від номінальної потужності. Таким чином, 40 панелей по 250 Вт, виробляють в середньому 5 кВт електрики за добу. Враховуйте, що в міру зносу компонентів системи показник віддачі енергії в станції буде знижуватися.

Щоб придбати якісне обладнання для домашніх і промислових солярних електрогенераторів, оформіть заявку на нашому сайті. Цілодобово приймаємо онлайн-замовлення із Запоріжжя, Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Одеси та інших міст України. Наші основні переваги - професійний сервіс, швидка доставка, лояльна вартість товарів. Чекаємо Ваших замовлень!


Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)