Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Надійні сонячні батареї 12 вольт

Сонячна батарея 12В (панель) AXIOMA energy AX-50P, 50Вт

Техногенне суспільство прискорює перехід на альтернативні системи забезпечення електрики. На зміну повсякденній електростанції приходять фотоелектричні панелі (наприклад, сонячні батареї 12 вольт). Купити сонячні батареї 12 вольт - означає придбати маленьку електростанцію, яка буде постійно акумулювати електричну напругу потужністю 12 вольт.

В Інтернет-магазині сонячного обладнання Solar Energy наданий широкий асортимент сонячних панелей, ціни на які Вас приємно порадують.

Сонячна панель 12в: види і опис

Найбільш популярним і поширеним видом сонячних батарей є батареї із монокристалічного кремнію, для виробництва яких використовують очищений кремній, оброблений на дуже тонкі пластини. Коефіцієнт корисної дії (ККД) батарей з монокристалів тримається на рівні 20%, а це дуже хороший результат.

Ще одним, не менш популярним варіантом, є сонячні панелі з полікристалів. На їх виробництво витрачається менше ресурсів, тому коштують вони дешевше монокристалічних, ККД таких панелей складає приблизно 17%.

Сонячні батареї для дому та підприємств

В Інтернет-магазині Solar Energy представлені фотоелементи різних торгових марок: Canadian Solar, Altek, Bosch, Jinko Solar і багатьох інших. Пропонуємо Вашій увазі готові і розроблені варіанти сонячних електростанцій для дачі, будинків та інших комерційних організацій.

Представлені сонячні системи призначені для цілорічного використання, також можливі варіанти резервного електропостачання в разі відключення електроенергії.

Якщо Ви сумніваєтеся: чи варто встановлювати сонячну систему електропостачання, наведемо кілька, на нашу думку, головних переваг сонячних батарей:

  • Невичерпність сонячних ресурсів: Сонце світить у всіх куточках нашої планети, і навіть у хмарну погоду сонячні промені розсіюються і дають заряд батареям.
  • Переробка первинної енергії у вторинну, тим самим забезпечуючи енергетику додатковою електрикою.
  • Сонячні батареї служать в середньому 25 років.
  • Економія на електроенергії. Установка такого виду енергопостачання окупається вже через 5-8 років.
Сонячна батарея (панель) 12В AXIOMA energy AX-100M, 100Вт

В Інтернет-магазині Solar Energy представлені також всі необхідні комплектуючі для установки сонячних батарей, а саме - гелеві акумулятори з напругою 6В і 12В, ємністю від 20 до 259 Ач. При виборі ємності акумуляторів системи сонячного опалення потрібно враховувати потреби енергії від кількості панелей. Використовуючи модулі різної потужності (50 ват, 100 ват, 200 ват), Ви заробите більше потужності для власної системи енергопостачання. Також у нас Ви маєте можливість придбати контролер заряду для сонячних батарей і вітрогенераторів.

Наша компанія працює по всіх містах України: Львові, Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі та інших. Замовляючи сонячні панелі в Інтернет-магазині Solar Energy, Ви отримуєте впевненість в якості пропонованої продукції і довгострокову гарантію на товар. Чекаємо Вашого дзвінка!Хiт
Новинка
Сонячна батарея 65Вт полікристалічна AXIOMA energy Універсальна сонячна батарея 65Вт полікриста..
Хiт
Новинка
Компанія AXIOMA energy виробляє ефективні і недорогі сонячні панелі і системи нагрівання води ві..
Хiт
Новинка
Сонячна монокристалічна панель AXIOMA energy AX-185M. Сонячна панель має потужність 185 Вт, тип ф..
Основні переваги сонячних батарей AXIOMA energy: • унікальний (найкращий в галузі) темпе..
Хiт
Новинка
Компанія AXIOMA energy виробляє ефективні і недорогі сонячні панелі і системи нагрівання води ві..
Сонячна монокристалічна панель AXIOMA energy AX-180M. Сонячна панель має потужність 180 Вт, т..
Переваги сонячних панелей Axioma Energy AX-110P: •      &n..
Технічні характеристики на полікристалічну сонячну батарею потужністю 160Вт AX-160P від ​​AXIOMA..
..
Показано з 1 по 15 з 19 (всього 2 сторінок)