Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Надійні енергозберігаючі сонячні панелі 100 ват

Сонячна батарея (панель) AXIOMA energy AX-100M, 100Вт, 12В

На сьогоднішній день ми можемо сміливо говорити про сонячні батареї, як про невичерпне джерело енергії. Населення нашої планети все частіше стало замислюватися про екологічні джерела енергії, це і призвело до початку використання сонячних панелей як найбільш енергоефективних та екологічно безпечних. У цій статті ми допоможемо Вам розібратися у питаннях:

 • чим приваблива сонячна енергія;
 • які переваги сонячних панелей 100 ват не тільки для домашнього використання, але і для великих установ, заводів і підприємств;
 • де купити сонячну панель 100 вт.

Сонячні панелі, також іменовані фотоелектричні модулі, виробляються різних розмірів і видів. Як вибрати гарну та якісну сонячну батарею потужністю 100 ват?

Види сонячних батарей 100 Вт

 • Кремнієві. Цей тип сонячних батарей, як Ви вже здогадалися, формується з кремнію. На сьогоднішній день, це, мабуть, найпопулярніші сонячні батареї 100 вт на ринку. В першу чергу це пояснюється тим, що кремній легкодоступний і порівняно недорогий матеріал. Виробляють такі батареї з монокристалів або полікристалів.
 • Полікристалічні. Технологія виробництва полікристалічних сонячних панелей наступна: кремнієву субстанцію потроху охолоджують і отримують з неї полікристали. Для виготовлення цього виду сонячних панелей потрібно менше енергії, що, в свою чергу, позитивно впливає на ціну.
 • Монокристалічні. Для їх виробництва використовують чистий, вже очищений кремній. Після того, як монокристали тверднуть, їх поділяють на маленькі тоненькі пластини. Такі сонячні панелі коштують дорожче попередніх, але коефіцієнт корисної дії у них набагато вище.

Сонячний модуль може функціонувати при різних варіаціях струму та напруги. При з'єднанні сонячного модуля безпосередньо з батареєю акумулятора, модуль починає працювати в діапазоні від 10 до 14,5 вольт (в середньому з номінальною напругою 12 вольт).

Переваги сонячних батарей 100 ват

Сонячна батарея (панель) AXIOMA energy AX-100P, 100Вт, 12В
 1. Невичерпне джерело енергії.
 2. Вседоступність: Сонце світить майже в кожному куточку планети Земля.
 3. Екологічність: люди прагнуть купувати екологічні джерела для електропостачання.
 4. Відсутність шуму від їх роботи.
 5. Довговічність служби: сонячні батареї служать від 25 років і довше.
 6. Сонячні панелі не потребують палива, тому Ви ніколи не будете брати до уваги ціни на нього, а постійне зростання тарифів не буде Вас хвилювати.
 7. Постійна подача електроенергії.
 8. Вкладення в установку сонячних панелей окупляться через 5-8 років (залежить від конкретного об'єкту).

Купить солнечные панели в Интернет-магазине Solar Energy

Якщо Ви вирішите замовити сонячні батареї, можете скористатися послугами нашого сайту. Інтернет-магазин Solar Energy надає великий вибір сонячних панелей торгових марок ALTEK, ™ Altek, Axioma Energy. Здійснюємо швидку доставку не тільки до Києва, Харкова, Одеси, Львова, а також в Дніпро, Запоріжжя та інших міст України. Купити кращі сонячні панелі можна тільки в магазині Solar Energy. Ми гарантує високу якість і гарну ціну!


У цій категорії немає товарів.