Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Сонячна електростанція для квартири: безсумнівна вигода

Солнечные электростанции для квартирыПро те, що сонячні батареї є екологічно чистим джерелом виробництва електроенергії, говориться багато. Але це лише одна з переваг таких панелей. Найголовніша і, як правило, вирішальна при установці сонячних батарей перевага - економічність. Вигода використання сонячної електростанції для квартири цілком очевидна. При цьому, навіть висока на сонячну електростанцію для квартири ціна не є перешкодою для швидкої окупності. Саме тому альтернативні джерела з кожним роком стають все більш і більш популярними.

Ви теж замислюєтеся про встановлення сонячних панелей, але не знаєте, з чого почати? Наші рекомендації допоможуть Вам підібрати найбільш оптимальне за ціною і іншими параметрами устаткування. Так що монтування панелей пройде легко і швидко.

Сонячні батареї для квартири: вартість комплекту

Перед придбанням сонячних батарей всі задаються питанням їх вартості. Однак дати на нього однозначну відповідь неможливо. Перш за все, Вам варто переглянути свої квитанції за електроенергію. Таким чином Ви без проблем визначите, скільки споживаєте. Виходячи з цих показників, можна підбирати батарею. Її ціна буде варіюватися, залежно від різних характеристик:

  • потужності фотопанелей (1 кВт або більше);
  • матеріалу, з якого виготовлена батарея:
  • та інших характеристик.

Крім того, Вам знадобляться акумулятор і інвертор. Їх вартість також може коливатися. Якщо Ви не хочете помилитися в розрахунках, то краще звернутися за допомогою до фахівців.

Сонячні панелі для квартири: на що також звернути увагу?

Попередньо варто окремо уточнити, що придбання сонячних панелей для квартири не завжди вигідно в тій же мірі, як придбання для приватного будинку. І причиною тому певні моменти, про які ми розповімо далі.

Місце установки батареї. Для того, щоб фотопанелі були дійсно ефективні, їх необхідно встановити в найбільш підходящому місці. Крім того, якщо Ви хочете, щоб батареї знаходилися в оптимальному положенні, два рази на рік слід міняти їх кут нахилу. А значить, важливо мати достатньо простору для таких маневрів. До того ж, необхідно буде розташувати панелі в зоні Вашої досяжності.

В принципі, для квартир багатоповерхового будинку існує два варіанти розміщення сонячних батарей: на балконі або на даху. Другий варіант, звичайно ж, краще. Так панелі будуть збирати більше енергії. Однак Вам можуть не дозволити використовувати дах для таких потреб. А якщо і дозволять, то виникає питання про збереження батарей. Її, як Ви розумієте, ніхто не може гарантувати.

Місце зберігання акумулятора. Також слід нагадати, що найкраще енергію, вироблену сонячними батареями, накопичувати в акумулятори. Такий варіант використання панелей найбільш ефективний. Однак акумулятор (або кілька) знову-таки необхідно десь зберігати. Знадобитися вільне місце, яке не завжди буває в квартирах.

Купівля сонячної батареї

Комплект солнечных батарей для квартирыНезважаючи на певні недоліки установки сонячної батареї в квартирі, таке обладнання все одно залишається досить вигідним джерелом енергії. Ви вже давно замислюєтеся про те, щоб купити сонячну панель? У такому випадку саме час придбати її в нашому Інтернет-магазині! При цьому, сонячні батареї не тільки допоможуть заощадити, але і будуть незалежним джерелом енергії. А значить, Вам ніколи не доведеться сидіти без світла.

В Інтернет-магазині «Solar Energy» Ви можете придбати сонячні панелі онлайн, перебуваючи в будь-якому місті України: в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжя і т. д. Крім того, наші фахівці встановлять батареї під ключ в найбільш зручному для Вас місці. «Solar Energy» подбає про все!Сонячні батареї для дому Комплект №7   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Сонячні батареї для дому Комплект №8   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)