Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Сонячна електростанція 5 кВт: економічне рішення для приватних будинків

Сонячні батареї для будинківЩоб вирішити проблему енергопостачання власного будинку, досить обладнати його сучасним солярним електрогенератором. Завдяки програмі «Зелений тариф» Ви можете не тільки повністю закрити потреби свого житла в електроенергії, а й заробити на продажу надлишків енергії в міську енергомережу. Сонячна електростанція 5 кВт має достатню для цих цілей потужність. Наприклад, сонячна електростанція 5 квт, ціна на яку в нашому Інтернет-магазині Вас приємно здивує, здатна виробляти від 130 до 650 кВт * год на місяць.

Безсумнівно, це оптимальний варіант для квартири на 4 - 5 кімнат або невеликого будинку. Він відмінно підходить у випадках, коли можливостей системи на 3 кВт недостатньо, а покупка генератора на 10 кВт є економічно недоцільною. На нашому сайті можна придбати все, що необхідно для побудови домашньої електростанції, а також замовити послуги з її монтажу, ремонту, діагностики та сервісного обслуговування.

Сонячні батареї 5 кВт: правила експлуатації

Слід враховувати, що загальна потужність, споживана усіма Вашими електроприладами через розетки на 220 В, не повинна перевищувати 5 кВт, адже в іншому випадку вам знадобиться система з більш високим виробленням.

Щоб мати можливість використовувати весь потенціал батареї, необхідно правильно її розмістити. Ключова вимога до монтажу фотоелектричних панелей полягає в тому, щоб на місце їх установки не падала тінь від прилеглих будівель, дерев та інших об'єктів. Якщо пристрій не отримуватиме достатнього обсягу світла, то воно не тільки стане неефективним, а й в результаті може передчасно вийти з ладу. Батареї повинні бути позиціоновані у напрямку до Сонця таким чином, щоб протягом дня на них потрапляло якомога більше променів.

Важливим аспектом є кут нахилу. Фахівці вказують на те, що слід прирівняти його до географічної широті місця розташування станції. Влітку рекомендується змінювати це значення на + 12 °, а взимку - на -12 °. Існують автономні системи, в яких протягом дня становище панелей автоматично коригується таким чином, щоб їх площа весь час використовувалася гранично ефективно.

Комплект сонячної електростанції на 5 квт: основні особливості

Для побудови повнофункціонального солярного генератора для дачі з 5-кіловатних батарей, вам знадобиться купити:

  • фотопанелі,
  • сонячний інвертор на 5 кВт,
  • досить ємні АКБ.

Якщо говорити про кількість батарей, то на сонячну електростанцію для будинку 5 кВт, продуктивністю до 5 250 кВт * год, в рік знадобиться мінімум 18 полікристалічних елементів. Точна цифра залежить від обраної Вами моделі обладнання, а також від кліматичних особливостей регіону. Сьогодні на станції, в яких використовується вищевказана кількість сонячних панелей 5 кВт, ціна в середньому становить трохи більше 6 100 американських доларів.Комплект сонячних батарей для дому

Слід врахувати, що фотопанелі займуть площу в 30 квадратних метрів і створять додаткове навантаження в розмірі 20 кг/м². Як правило, сонячні електростанції для дачі розробляються спеціально під установку на скатні дахи. Але сьогодні існує величезна різноманітність батарей, в якій можна знайти підходящі варіанти для будь-яких типів конструкцій.

Термін окупності комплексу, з урахуванням нинішньої ставки «Зеленого тарифу» та поточної середньоринкової вартості необхідної апаратури, складе приблизно 7 - 8 років. Після цього мережева станція почне приносити Вам прибуток, однак не варто забувати про знос комплектуючих: щорічно навіть найякісніша батарея втрачає близько 0.5% ефективності. А тонкоплівкові модулі і зовсім можуть втратити 10 - 40% від обсягу генерації за перші 2 роки експлуатації. Ось чому важливо спочатку серйозно підійти до вибору панелей, а потім регулярно приділяти увагу їх сервісному обслуговуванню.

На нашому сайті представлено лише оригінальне обладнання для СЕС від виробників, що мають позитивну репутацію. Ми допоможемо Вам зробити так, щоб споживання енергії Вашим домогосподарством перестало бути збитковим! Географія діяльності нашої компанії охоплює Київ, Запоріжжя, Львів, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України. Оформіть своє замовлення прямо зараз, скориставшись допомогою наших консультантів!Сонячні батареї для дому Комплект №8   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)