Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Лужні акумулятори

Лужні акумулятори для сонячних батарей за відмінною ціною

Акумуляторна батарея ALVA AW-12-7 (12B 7 Ач)

Як правило, домашнє господарство не може відразу використовувати всю ту енергію, яку виробляє більш-менш потужна сонячна електростанція. Саме тому в конструкції СЕС зазвичай використовуються АКБ, що дозволяють зберегти надлишки енергії. Найчастіше для вирішення подібних задач використовують лужні акумулятори для сонячних батарей, в яких функцію електроліту виконують луги. Недорого купити лужний акумулятор Ви маєте можливість в нашому Інтернет-магазині.

Лужна акумуляторна батарея: основні особливості

АКБ цього типу практично непристосовані до малих струмів, але добре накопичують великі. Коли вони розряджаються «до нуля», це не здійснює на них руйнівного впливу.

Лужний акумулятор слід розряджати і заряджати повністю. При цьому, на відміну від гелевого, він потребує періодичного сервісного обслуговування, в перевірці електроліту і рівня заряду. Якщо дотримуватися норм експлуатації такого акумулятора, він може прослужити досить довго, до 1500 циклів.

Переваги подібних акумуляторів:

  1. Значний експлуатаційний ресурс.
  2. Підтримка постійного значення напруги при зарядці і розрядці.
  3. Досить велика ємність.

Ціна лужних кадмієвих і металгідридних АКБ трохи вища, ніж кислотних, але за рахунок тривалого терміну служби ця різниця нівелюється. Існують також батареї Ni-Cd і Ni-Fe, електроліт в яких перебуває в рідкому стані. Їх слід встановлювати в приміщеннях з хорошою вентиляцією, оскільки при роботі вони виділяють шкідливі гази.

Особливості використання лужного АКБ в СЕС

Цей тип накопичувачів енергії характеризується «порційною» схемою заряду / розряду. Крім того, в сонячних електрогенераторах переважають малопотужні струми, до яких лужні моделі практично несприйнятливі. Тому часто при побудові солярних станцій фахівці вибирають інші види акумуляторів.

Але є два випадки, в яких все-таки краще використовувати саме лужні батареї:

  1. Якщо у Вас є приміщення з ефективною системою вентиляції, і Ви бажаєте заощадити.
  2. Якщо Ви використовуєте потужні сонячні панелі, які видають великі струми.

Варто відзначити, що при використанні АКБ даного типу в ланцюзі автономного сонячного електрогенератора обов'язково повинен бути присутній зарядний контролер, який буде моніторити величину струмів, що надходять в акумулятор. Ще однією вагомою перевагою лужних моделей є низький рівень саморозряду. Тобто, якщо після зарядження, пристрій не експлуатувати, то за 9 місяців він втратить всього близько 20% енергії.

Врахуйте, що напруга цих АКБ при розрядженні на 40% нижче, ніж у кислотних. Це означає, що при одній і тій же напрузі кількість лужних модулів повинна бути майже в 2 рази більша, ніж тих, які функціонують на основі кислот. Внутрішній опір нікелевих акумуляторів досить високий, тому їх напруга відносно швидко падає при інтенсивному розрядженні.

Якщо Вам потрібно придбати лужний акумулятор за прийнятною ціною, додайте цю сторінку нашого сайту в закладки браузера. Так у вас завжди буде доступ до асортименту пропонованих нами товарів, і Ви перші дізнаєтесь про всі новинки. Ми реалізуємо обладнання для СЕС оптом і в роздріб. Оформіть замовлення в кілька кліків прямо зараз, щоб протягом декількох днів, або навіть вже завтра, якісний АКБ був доставлений вам у Київ, Запоріжжя, Одесу, Харків, Львів, Дніпро і в будь-яке інше місто України. Ми будемо раді плідній співпраці!Аккумуляторная батарея Alva AW12-7 (12В 7Ач) AGM аккумулятор Alva — не обслуживаемая г..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)