Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Мережевий інвертор - головна складова сонячної електростанції

мережевий сонячний інвертор ABB PVI-10.0-TL-OUTD-FS

Мережевий сонячний інвертор - пристрій, без якого неможлива робота сонячної електростанції. Головна його функція - трансформація постійного струму в змінний. Купити мережевий сонячний інвертор - обов'язковий етап в процесі організації альтернативного енергозабезпечення.

Грід інвертор (grid-tie): що це і як працює?

Сонячний інвертор - перетворювач постійного електричного струму, що виділяється сонячними панелями. Нагадаємо, що для живлення побутової техніки можна використовувати тільки змінний струм. Інвертор виконує і безліч інших функцій, а саме: моніторинг всієї системи, синхронізацію з мережею, контроль якості мережі.

Інвертори мають різні технічні параметри. Залежно від взаємодії з електричними мережами, їх розділять на:

  • Автономні (працюють без взаємодії з зовнішніми електромережами);
  • Мережеві (працюють паралельно з зовнішньою електричною мережею);
  • Гібридні (поєднують функції мережевих і автономних інверторів).

Окупність і довговічність роботи сонячної станції залежить саме від grid-інвертора. Тому так важливо не помилитися з його вибором. Зробити вдалу покупку допоможуть поради, наведені нижче. Також ви можете звернутися за консультацією до менеджера нашого інтернет-магазину.

Як вибрати мережевий інвертор напруги?

Розглянемо ключові фактори, на які слід звернути увагу в процесі придбання сонячного інвертора.

  1. Вага. Ваги агрегату додає вихідний трансформатор. Кожні 100 кВт потужності рівні 1 кг. Тому раніше існувала думка, що якісний агрегат не може бути легким. Але в останні роки набирають популярність безтрансформаторні інвертори, які важать менше і швидше реагують на зміни потужності.
  2. Форма напруги на виході. Найбільш універсальним вважається синусоїдальна напруга. Інші форми напруги сумісні не з усіма побутовими приладами.
  3. Захист. Надійний пристрій оснащений системами захисту від перегрівання, короткого замикання, перевантажень, завишенної і заниженої напруги.
  4. Потужність в режимі очікування. Якщо при відсутності навантаження Пристрій не буде відключатися, значення вказаного параметра має становити не більше 1% від номінального.
  5. ККД. ККД обчислюється у відсотках і відображає кількість енергії, одержуваної при перетворенні. Облік даного чинника дозволяє істотно заощадити електроенергію. ККД сучасних моделей коливається в районі 90%. При хорошому рівні ККД можна в повній мірі скористатися перевагами зеленого тарифу.
  6. Мережевий сонячний інвертор GoodWe GW10KN-DT, 10кВт трифазний

Крім перерахованих вище характеристик, варто врахувати габарити інвертора, можливість розширення, погодні умови експлуатації і наявність дисплея.

Створення альтернативної системи електропостачання - складне завдання. Розрахунок потрібних параметрів, підбір складових комплексу і введення його в експлуатацію краще довірити фахівцям. Співпраця з професіоналами дозволить уникнути помилок, що ведуть до збою системи або її неефективного використання.

Інтернет-магазин Solar Energy надає комплексні послуги зі створення сонячної системи енергозабезпечення. У нас ви зможете не тільки купити всі необхідні складові, а й замовити установку. Гарантія надається і на обладнання, і на монтаж. Доставка здійснюється по всій Україні: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя...
..

ABB PVI-10.0-TL-OUTD

У наявності

$1 914.00

..

ABB PVI-10.0-TL-OUTD-FS

У наявності

$2 000.00

..

ABB PVI-10.0-TL-OUTD-S

У наявності

$1 984.00

..

ABB PVI-12.5-TL-OUTD

У наявності

$2 133.00

..

ABB PVI-12.5-TL-OUTD-FS

У наявності

$2 212.00

..

ABB PVI-12.5-TL-OUTD-S

У наявності

$2 195.00

..

ABB PVI-5000-TL-OUTD

У наявності

$0.00

..

ABB PVI-5000-TL-OUTD-S

У наявності

$0.00

..

ABB PVI-6000-TL-OUTD

У наявності

$0.00

..

ABB PVI-6000-TL-OUTD-S

У наявності

$0.00

..

ABB TRIO-20.0-TL-OUTD-400

У наявності

$3 250.00

..

ABB TRIO-20.0-TL-OUTD-S2-400

У наявності

$3 327.00

..
Показано з 1 по 15 з 93 (всього 7 сторінок)