Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Комплекти сонячних батарей для дому

Комплект сонячних батарей для дому - економічно вигідне придбання

Сонячні батареї для дому Комплект №8

З кожним роком попит на комплекти сонячних батарей для дому тільки зростає. За прогнозами фахівців, у найближчому десятилітті сонячна енергія, якщо не замінить традиційні види енергетики, то складе їм сильну конкуренцію. А значить вже зараз варто задуматися про те, щоб купити комплект сонячних батарей для дому. Що слід знати, якщо ви задалися такою метою?

Види сонячних електростанцій для будинку

Сонячні електростанції класифікують на 3 типи. Розглянемо призначення і особливості застосування кожного з них.

  • Мережева станція. Геліосистема даного типу призначена для продажу електрики, що виробляється сонячними панелями, державі (для «зеленого» тарифу). Вона швидко окупається і стає джерелом регулярного доходу. Основні складові мережевої системи - сонячні панелі для приватного будинку і мережевий інвертор. Панелі безпосередньо підключаються до інвертору, який виконує роль перетворювача електроенергії. До загальної мережі інвертор під'єднує через розподільний щит споживача.
  • Автономна станція. Дана система в першу чергу використовується для забезпечення безперебійного електроживлення. Вона включає сонячні панелі, контролер, зарядний пристрій, акумулятор та інвертор. Принцип дії автономної установки наступний: сонячні батареї підключаються до акумулятора за допомогою контролера. До акумулятора підключається інвертор, який перетворює постійний струм в ресурс для побутового енергоспоживання.
  • Гібридна станція. Гібридні системи призначені для продажу виробленої енергії та для об'єктів як відповідне джерело споживання . Вони поєднують властивості автономної і мережевої станцій, тому їх вартість вище. Комплект обладнання включає сонячні батареї, металоконструкції для їх монтажу і захисні пристрої. Також необхідний інвентор, призначений спеціально для гібридних установок, і акумуляторні батареї.

Критерії вибору сонячної установки

На даний момент витрати на придбання сонячної електростанції окуповуються приблизно через чотири роки. Запорукою високої продуктивності сонячної електростанції є грамотний підбір обладнання. В процесі оцінки різних комплектів, зосередьте увагу на наступних факторах:

  • сумарна потужність приладів, які будуть підключені до установки;
  • час автономної роботи;
  • потужність сонячних панелей;
  • місце установки геліосистеми;
  • можливості місцевої електромережі прийняти певну кількість кВт.

В ситуації постійного зростання вартості комунальних послуг сонячна електростанція - це доступне і надійне рішення по забезпеченню житла енергією. Це довгострокове вкладення в мінімізацію витрат на енергоспоживання. Придбання готових комплектів завжди вигідніше, адже так ви економите сили і час. У таких комплектах елементи підібрані відповідно до технічних параметрів один одного.

Комплекти, які реалізує компанія Solar Energy, оптимізовані за ціною і збалансовані за потужністю. Наші фахівці можуть здійснити для вас індивідуальні розрахунки і встановити сонячну електростанцію. Гарантія поширюється як на обладнання, так і на монтажні роботи. Купуючи сонячну установку у нас, ви отримуєте професійну підтримку. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя та інші міста.

 

 

 


Сонячні батареї для дому Комплект №7   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Сонячні батареї для дому Комплект №8   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Сонячні батареї для дому Комплект №9   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)