Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Комплекти сонячних батарей для дачі

Сонячні батареї - оптимальне рішення для дачі

Сонячні батареї для дому комплект №9

Запобігти виникненню проблем з електрикою - мрія кожного власника заміської нерухомості, дач в особливості. Купити сонячні батареї для дачі - найкращий спосіб втілити цю мрію в реальність.

4 переваги використання сонячних панелей для дачі

  1. Незалежне енергопостачання. Скорочення або усунення залежності від енергії, що виробляється місцевими електричними мережами - головна причина зростаючої популярності сонячних електростанцій. Геліосистеми проектуються відповідно до індивідуальних потреб власника. При необхідності існуючу станцію можна розширити.
  2. Доступність джерела енергії. Користуватися перевагами сонячної енергетики можна навіть у віддалених районах, де немає можливості підключитися до місцевої електромережі. Не менше вони затребувані у місцях з частими перебоями електрики, де доводиться годинами чекати приїзду аварійної служби.
  3. Довгострокова економія. Створення геліосистеми з високим ККД вимагає відчутних фінансових витрат. Проте, вони окупуються дуже швидко. У будь-якому випадку вам більше не доведеться оплачувати великі рахунки за електрику. Крім того, дачу, обладнану геліосистемою, можна продати за вищою ціною. В результаті кошти, вкладені в покупку сонячних панелей, повернутися в подвійному розмірі.
  4. Зелений тариф. Мова йде про покупку державою у фізичних і юридичних осіб електрики, вироблення якої відбувається з використанням відновлюваних джерел енергії. Зелений тариф робить використання готових фотоелектричних установок рентабельними і економічно привабливими.

Електростанція на сонячних батареях для дачі: склад комплекту

Сонячна станція - складна система, що складається з ряду обов'язкових компонентів. Комплект для дачі зазвичай включає:

  • сонячні панелі;
  • акумулятор для накопичення електроенергії;
  • інвертор, що забезпечує перетворення постійного струму в змінний (220 вольт);
  • запобіжник, який відповідає за безпеку експлуатації;
  • автоматику, що дозволяє використовувати сонячні модулі в якості резервного джерела енергії.

Вибір комплекту для будинку залежить від експлуатаційних вимог. Можна організувати автономну, або резервну систему електропостачання. Від того, що ви оберете, залежить потужність і вартість встановленої системи.

Для повноцінного автономного електропостачання дачі, знадобитися комплект потужністю не менше 2 кВт. Перед придбанням системи резервного електропостачання слід розрахувати потужність навантаження в разі відключення електроенергії. Установка сонячних модулів в якості резервного електропостачання, в будь-якому випадку обійдеться дешевше.

Компанія Solar Energy може запропонувати широкий вибір комплектів: 10 кВт, 5 кВт, 3 кВт, 1 кВт. Наші фахівці підберуть складові компоненти геліосистеми відповідно до експлуатаційних вимог. Ми знайдемо для вас варіант за прийнятною ціною.

Монтаж сонячних станцій вимагає професійних знань і навичок. Економія, що тягне за собою втрату якості конструкції і погіршення характеристик системи, не виправдана. Якщо вас цікавить надійна установка і високий ККД системи, звертайтеся в Solar Energy. Ми виконуємо замовлення з Києва, Харкова, Львова, Дніпра, Одеси і Запоріжжя.Сонячні батареї для дому Комплект №7   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Сонячні батареї для дому Комплект №8   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Сонячні батареї для дому Комплект №9   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)