Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Інвертори (Перетворювачі)

Інвертор для сонячних батарей - ключова ланка в роботі геліосистеми

Інвертор для сонячних батарей ABB PVI-10.0-TL-OUTD

Для організації альтернативного енергозабезпечення, мало придбати і встановити сонячні модулі. Функціонування геліосистеми неможливе без ряду базових складових, однією з яких є інвертор для сонячних батарей. Чому так важливо купити сонячний інвертор?

Які функції виконує перетворювач сонячної панелі?

Робота будь-якої сонячної станції заснована на перетворенні постійного струму, що генерується панелями у змінний струм. Виконання цього завдання забезпечує інвертор. Без нього не можна використовувати сонячну енергію у побутових цілях. Даний прилад виступає в якості буфера-перетворювача.

Для домашніх сонячних станцій, зазвичай, використовуються схеми, що створюють фазу змінної напруги в 220В. Прилад може включати трансформатор або працювати без нього. Трансформатор додає ваги конструкції, але забезпечує створення якісного вихідного сигналу.

Види інверторів і їх призначення

Залежно від характеру використання, сонячні інвертори поділяють на 3 види. Розглянемо їх ключові особливості.

  1. Автономні. Дані пристрої призначені для автономних фотоелектричних систем. Для забезпечення автономності, важливий точний розрахунок потужності сонячних модулів і адекватна енергоємність акумулятора. Автономні інвертори затребувані при відсутній або поганій якості подачі електрики.
  2. Мережеві. Інвертори зазначеного типу функціонують паралельно з центральною мережею. Крім безпосередніх функцій, вони регулюють деякі параметри мережі. Інвертори даного типу ідеально підходять для систем, в яких не передбачені акумуляторні батареї. Вироблена електроенергія йде в загальну мережу. Мережеві інвертори затребувані серед власників приватних будинків, які користуються зеленим тарифом.
  3. Гібридні (акумуляторно-мережеві). Дана модифікація поєднує функції автономного та мережевого обладнання. Гібридні пристрої мають більші можливості для вдосконалення роботи сонячної електростанції. Наприклад, в разі відключення електроживлення, система переходить в автономний режим, захищаючи споживачів електричного струму від «стрибків» напруги.

Що врахувати при покупці інвертора?

Від вибору інвертора залежить продуктивність роботи всієї геліосистеми. Параметрів, які слід врахувати, чимало. Перелічимо основні.

Сетевой солнечный инвертор GoodWe GW10KN-DT

  • Потужність на виході. Показник вихідної потужності інвертора повинен збігатися з сумарною потужністю споживачів. Це необхідно для забезпечення нормальної роботи пристроїв, підключених до геліосистеми. Необхідно орієнтуватися на найпотужніше навантаження. Даний параметр також важливо враховувати при виборі контролера і сонячних генераторів.
  • Захист. Ознакою високоякісного перетворювача сонячної енергії в електричну є наявність декількох схем захисту. У їх число можуть входити: охолодження, попередження наслідків короткого замикання або перенапруга акумулятора.
  • Наявність режиму очікування. Ця функція дозволяє економити заряд акумуляторних батарей. У режимі очікування, споживання має становити не більше 1% від номінального показника.
  • Показник ККД. Кращі моделі забезпечують ККД не менше 90%. В іншому випадку втрачається десята частина одержуваного струму, що вкрай неефективно при використанні фотоелектричних перетворювачів сонячної енергії.
  • Наявність додаткових функцій. Вони часто підвищують витрати на обладнання, тому перед покупкою важливо проаналізувати їх доцільність. До найбільш корисних опцій відносяться: регулювання зарядки акумуляторної батареї, сумісність з різними акумуляторами, попередження «стрибків» напруги.

Додаткову консультацію, з будь-якого із зазначених параметрів, можна отримати зв'язавшись з менеджером магазину Solar Energy.

Створення сонячної електростанції - складний і багатоетапний процес, що вимагає співпраці з досвідченими фахівцями. Розрахувати всі необхідні параметри, підібрати елементи системи і ввести її в експлуатацію - новачкові не під силу. Існує величезний ризик допустити помилку, яка може спричинити збій системи або її нераціональне використання.

Компанія Solar Energy надає широкий спектр послуг із створення сонячних електростанцій. У нас ви можете придбати всі необхідні елементи за доступною ціною, а також замовити монтаж системи. Гарантія надається не тільки на придбані пристрої, але і на установку. Доставка поширюється на всю територію України: Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя, Дніпропетровськ та інші міста...
..

ABB PVI-10.0-TL-OUTD

У наявності

$1 914.00

..

ABB PVI-10.0-TL-OUTD-FS

У наявності

$2 000.00

..

ABB PVI-10.0-TL-OUTD-S

У наявності

$1 984.00

..

ABB PVI-12.5-TL-OUTD

У наявності

$2 133.00

..

ABB PVI-12.5-TL-OUTD-FS

У наявності

$2 212.00

..

ABB PVI-12.5-TL-OUTD-S

У наявності

$2 195.00

..

ABB PVI-5000-TL-OUTD

У наявності

$0.00

..

ABB PVI-5000-TL-OUTD-S

У наявності

$0.00

..

ABB PVI-6000-TL-OUTD

У наявності

$0.00

..

ABB PVI-6000-TL-OUTD-S

У наявності

$0.00

..

ABB TRIO-20.0-TL-OUTD-400

У наявності

$3 250.00

..

ABB TRIO-20.0-TL-OUTD-S2-400

У наявності

$3 327.00

..
Показано з 1 по 15 з 110 (всього 8 сторінок)