Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Акумулятори

Якісні акумулятори для сонячних батарей за вигідною ціною

Aкумуляторна батарея AXIOMA ENERGY AX-GEL-200 (12В 200Ач)

Акумулятор є невід'ємною частиною будь-якої СЕС, адже Ви не можете витрачати здобуту енергію відразу ж після її появи. Вам необхідно обладнання, яке дозволить накопичувати вироблену електрику, щоб використовувати її тоді, коли знадобиться, - а саме акумулятори для сонячних батарей. В цьому розділі сайту компанії Solar Energy, можна купити акумулятори для сонячних батарей. Нижче представлена інформація про всі види обладнання даної категорії.

Стартерні акумулятори для сонячних панелей

Цей тип накопичувачів енергії варто вибирати в разі, якщо Ви можете організувати оптимальні умови для його експлуатації. Найголовніше, щоб він знаходився в сухому, добре вентильованому приміщенні.

Не забувайте, що стартерні моделі завжди витрачають частину енергії на саморозряд. Вартість подібних пристроїв вельми невисока, а термін їх служби в середньому становить 18 місяців.

Гелеві або кислотні АКБ для сонячних батарей

Ці свинцево-кислотні акумулятори відмінно підійдуть тим, хто не бажає, або з якоїсь причини не може, регулярно обслуговувати обладнання. Гелеві акумуляторні батареї вкрай невибагливі в роботі. Якщо ж накопичувальний вузол в системі сонячної станції планується розміщувати в абсолютно невентильованому приміщенні, то подібні акумулятори - єдиний варіант.

Їх ціна досить велика, зате вони характеризуються:

 • значною енергоємністю;
 • високим вихідним струмом;
 • відмінними фізичними та електрохімічними характеристиками;
 • невеликими втратами енергії.

Що стосується експлуатаційного ресурсу, то ці АКБ функціонують на порядок довше, ніж стартерні.

Мультигелеві акумулятори для сонячних електростанцій (AGM)

Батареї AGM відносно недовговічні. Проте цей недолік нівелюється декількома вагомими перевагами. Характеристика АКБ:

 1. Не виділяють у повітря летких шкідливих речовин, тому можуть використовуватися навіть в закритих непровітрюваних приміщеннях.
 2. Мають компактні габарити. Завдяки цьому їх легко транспортувати або переміщати в межах однієї локації. Таким чином, зайнявши невелику ділянку простору, Ви отримаєте місткий накопичувальний комплекс.
 3. До втрати працездатності можуть витримати близько 600 циклів зарядки. При цьому заряд відновлюється досить швидко, в середньому за 450 хвилин.
 4. Відмінно працюють навіть при невеликому рівні заповнення. Більше того, самі виробники не рекомендують регулярно повністю заряджати AGM.

Як бачите, багато в чому цей тип батарей перевершує інші аналоги. Але необхідно

врахувати: щоб такий акумулятор прослужив якомога довше на вашій СЕС, необхідно намагатися підтримувати у приміщенні, де він експлуатується, температуру від + 15 ° до + 30 °.

Герметичні (OPZV) і заливні (OPZS) сонячні акумулятори для будинку

Ці моделі вважаються одними з найнадійніших для електропостачання. Вони можуть безперебійно функціонувати протягом тривалих циклів при потужності 500 Вт і більше.

Ці типи акумуляторів практично не витрачають заряд і, разом з тим, мають високий ККД з великою ємністю. Крім того, їх експлуатаційний ресурс є цілком достатнім. Завдяки сукупності всіх цих якостей, можна зробити висновок, що до подібних акумуляторів особливо зручно підключати джерело безперебійного живлення.

Акумулятори для сонячних електростанцій: корисна інформація

Aкумуляторна батарея MHB GEL MNG250-12 (12В 250Ач)

Для багаторазового використання протягом великої кількості циклів відмінно підходять лужні тягові блоки. Вони можуть розряджатися і заряджатися до граничних значень практично без погіршення якості роботи в подальшому.

Для накопичення енергії, отриманої з сонячних панелей, можуть підійти і звичайні автомобільні АКБ. Однак, в ході їх застосування, слід дотримуватися важливих правил:

 1. Перша зарядка повинна здійснюватися при силі струму, яка буде на 25% менше тієї, що вказана виробником.
 2. Завжди слід заряджати батарею при температурі не вище + 20 °. Якщо у Вас є підвал, гараж або льох, можете розмістити накопичувальний комплекс саме там.
 3. Знадобиться спорудити спеціальну трубу для відводу газів, адже в іншому випадку при обслуговуванні акумулятора Ви будете отримувати токсичне отруєння.

Кращі АКБ для сонячних батарей від Solar Energy

У нашому асортименті Ви знайдете десятки моделей пристроїв для накопичення енергії від кращих виробників. Ми співпрацюємо тільки з офіційними представниками брендів, що зводить практично до нуля ймовірність того, що на наших складах з'явиться бракований товар. У будь-якому випадку, ми завжди готові замінити акумуляторну батарею, яка з вагомих причин не підійшла нашому клієнтові після покупки.

Також у нас можна замовити повний комплекс робіт по встановленні та сервісному обслуговуванні СЕС. Приймаємо замовлення з Києва, Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Львова, Одеси та інших міст України. Ми завжди готові Вам допомогти!

 

 Літієвий акумулятор LiFePo4 48В 50A US2000B Plus - це нова система літієвих акумуляторів (LiFePo..
Основні переваги: Висока питомна ємність Нано-вуглецеві композити з хорошою гідрофільністю..
Основні переваги: Термін служби-12років До 400 циклів заряду / розряду при 100% розряді АКБ Д..
Постійне перебування свинцевих пластин в контакті з гелеподібним електролітом запобігає розвитку..
Хiт
Новинка
Завдяки технології GEL акумулятор KIJO JDG12-65 володіє високим терміном служби в резервних безп..
Основні переваги: Термін служби-12років До 400 циклів заряду / розряду при 100% розряді АКБ ..
..
..
..
..
..
Показано з 1 по 15 з 88 (всього 6 сторінок)