Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Комплект сонячних батарей на дачу 10 кВт - оптимальне рішення для приватної електростанції

Сонячні батареї для дачі комплект №9За допомогою сонячної електростанції потужністю в 10 кВт, можна забезпечити свій заміський будинок повноцінним електропостачанням. Достатньо купити комплект сонячних панелей 10 кВт на дачу і він буде безкоштовно виробляти електрику з відновлюваної сонячної енергії. Крім того, такої сонячної електростанції буде достатньо не тільки для власних потреб, а й для додаткового заробітку, за допомогою продажу залишків енергії державі згідно "зеленого" тарифу.

Чому вигідно придбати сонячну електростанцію для дачі

Після того, як ви придбали сонячні модулі 10 кВт і зібрали власну станцію на дачі, ви отримуєте ряд переваг:

  • Самостійність. Після установки сонячних панелей, достатньо бажання і ви можете бути незалежними від постачальників центрального електрики. Самостійність означає, що власник сонячної електростанції може бути незалежним у генерації та живленні заміського будинку електроенергією. Сонячні панелі 10 кВт можуть гарантувати таку незалежність для дачі із середньою площею.
  • Прибутковість. Крім незалежного споживання енергії, можна забезпечити себе ще й стабільним доходом. Так, при залишку невикористаної електроенергії, її можна продати державі після підключення до «зеленого» тарифу. Тобто, незважаючи на чималу вартість установки приватної електростанції, витрати по ній швидко окупляться.
  • Економія. Сонячні або фотоелектричні батареї в 10 кВт забезпечуватимуть вас безкоштовною електроенергією в середньому 25 років. Сонячна електростанція не вимагає особливого догляду, крім періодичного сервісного обслуговування, яке може забезпечити і наша компанія.

Крім вищезазначених переваг, ви отримуєте безшумну роботу сонячних панелей 10 кВт і безкомпромісне екологічне рішення, ціна якого досить вигідна. Розміщуються сонячні батареї на даху або на території дачі, і після установки працюють автоматично, без потреб стороннього втручання.

 

Як вибрати комплект для заміської електростанції потужністю 10 кВт

Комплект для сонячної електростанції потужністю 10 кВт, є системою з відповідними складовими. Залежно від складових комплекту, розрізняють наступні електростанції для дачі:

  • мережева станція;
  • автономна;
  • гібридна.

Мережева станція встановлюється для продажу електроенергії, тоді як автономна для забезпечення електропостачанням. Автономна станція передбачає встановлення відповідного акумулятора, до якого підключається інвертор, що перетворює постійний струм в енергію для споживання.

Гібридна поєднує властивості мережевої та автономної станцій, і в результаті є повноцінною електростанцією, яка дозволяє як споживати енергію, так і продавати її.

Наприклад, можна розділити споживання енергії на сонячні сезони і періоди з меншим сонячним випромінюванням. Влітку енергія буде більше накопичуватися, тоді як взимку - споживатися. Відповідно, енергію яка залишилася з минулого сезону, можна буде продавати за державною програмою "Зелений" тариф.

Основна складова будь-якої електростанції - сонячні батареї. При покупці панелей потрібно буде визначитися, які фотомодулі встановити - монокристалічні або полікристалічні. Монокристалічні панелі більш ефективні в роботі, кращий варіант для невеликої площі. Однак, ціна монокристалічних батарей вище, ніж полікристалічних.

Компанія Solar Energy пропонує широкий асортимент комплектів сонячних модулів різної потужності: 1 кВт, 3 кВт, 5 кВт, 10 кВт. Також, ми допоможемо вам вибрати необхідну сонячну комплектацію індивідуально під ваші потреби і можливості. З послугою «під ключ», ви отримаєте обладнання та монтажні роботи з гарантією, а також якісну технічну підтримку. Працюємо по всій території України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя та інших міст.Сонячні батареї для дому Комплект №9   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)