Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Huawei

Huawei

Про компанію HUAWEI
Компанія Huawei Technologies - китайська компанія, яка займається розробкою і впровадженням рішень в галузі телекомунікацій. У своїй діяльності компанія орієнтується на розвиток інновацій і задоволення запитів клієнтів на вигідних і лояльних умовах.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є Solar Solutions - рішення в галузі сонячної енергетики. Компанія Huawei веде розробки в 36 інноваційних центрах по всьому світу і впроваджує їх у власній продукції для підвищення ефективності та потужності проектів сонячних електростанцій. Huawei виробляє сонячні інвертори і інтелектуальні рішення для моніторингу сонячних електростанцій.

На розвиненому українському ринку сонячної енергетики інвертори Huawei задовольняють потреби сонячних систем різного масштабу і гарантують високу ефективність проектів СЕС завдяки мінімальних втрат електроенергії.

Компанія Huawei займає лідерські позиції в сфері телекомунікацій і постійно працює над створенням і впровадженням інноваційних розробок, які дозволяють посилити взаємодію між людьми по всій земній кулі і зробити його більш ефективним і комфортним.Потужність активна 20.0kW; Повна потужність 22,0kVa Тип: мережевий інвертор з вбудованими конт..
Тип: мережевий інвертор Номінальна потужність: 12 000 Вт Допустима пікова потужність: 13, Поту..
Мережевий інвертор Huawei SUN2000-33KTL-A застосовується для перетворення постійного електричног..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)