Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 9.00 - 19.00, Сб: с 9.00 - 15.00, Нд: вихідний

Комплекти сонячних батарей

Сонячні батареї: вартість комплекту Вас здивує

Сонячні батареї для дому Комплект №7

Сонячні батареї стали справжнім трендом останніх десятиліть. І в цьому немає абсолютно нічого дивного. Адже завдяки таким модулям люди не тільки можуть забезпечити свої дачі і приватні будинки електрикою, але також зробити незаперечний внесок в захист навколишнього середовища. Багато моментів необхідно вирішити перед придбанням нового обладнання. Однак найважливіше питання, яке виникає при покупці сонячних батарей, - вартість комплекту.

Справа в тому, що для установки подібної системи, крім сонячних модулів, також обов'язково будуть потрібні інвертор, акумулятор і контролер. А значить, не обійтися без матеріальних витрат. Так на яку ж ціну все-таки розраховувати?

Дати однозначну відповідь на це питання неможливо. Вартість системи буде залежати безпосередньо від характеристик всіх її елементів (потужності батарей, ємності акумулятора і т. д.). Крім того, необхідно врахувати і установку такої домашньої електростанції. Фахівці врахують всі тонкощі і розмістять модулі в потрібному місці і під правильним кутом.

Також при розрахунку вартості сонячних батарей обов'язково загляньте в свої квитанції. Там Ви знайдете підказку, скільки електричної енергії в місяць Вам буде потрібно для комфортного життя. Виходячи з цього, Ви зможете порахувати потрібну кількість сонячних батарей.

Сонячні панелі: готові комплекти працюють системно

Один з найбільш популярних варіантів сонячних панелей - готові комплекти. Безсумнівно, покупка окремих елементів системи дозволяє вибрати найвигідніші за вартістю позиції. А крім того, в такому випадку необов'язково набувати все і відразу. Необхідні складові можна докупити згодом, що є відмінним варіантом, якщо бюджет на сонячні модулі обмежений.

Проте придбання готового комплекту сонячних батарей для дому позбавить Вас від рішення багатьох головоломок. І в першу чергу, Вам не доведеться розбиратися, що саме необхідно для системи. Адже в метушні можна і забути про що-небудь або ж придбати елементи, які несумісні. А ось при покупці готового комплекту про все це подбає виробник.

Про що необхідно пам'ятати при виборі комплекту сонячних батарей для дому

Перш ніж вирушити за сонячною батареєю, слід вирішити, чи хочете Ви повністю перейти на автономне електропостачання або ж тільки частково. Залежно від цього буде варіюватися необхідна кількість модулів. Крім того, якщо Ви вирішили перейти на часткове забезпечення енергією Сонця, тоді прилади, потужністю понад 2 кВт, доведеться підключати до зовнішніх джерел. В іншому Вам не доведеться зменшувати споживання електрики.

При покупці сонячної батареї відразу з акумулятором також необхідно вивчити характеристики останнього. Можливо, Вам буде потрібно кілька акумуляторів, якщо Ваша домашня станція буде забезпечувати електрикою досить великий об'єкт. Крім того, пам'ятайте, що подібне обладнання повинно знаходитися в добре провітрюваному приміщенні. А значить, для акумулятора Вам доведеться знайти підходяще місце.

«Зелений тариф» при купівлі комплекту

Сонячні батареї для дому Комплект №8

Ви - власник сонячних батарей або тільки збираєтеся їх встановити? В такому випадку «зелений тариф» Вас напевно зацікавить. За допомогою даного механізму держава залучає людей до користування відновлюваними джерелами енергії. Ви встановлюєте у себе сонячні модулі та використовуєте в своїх цілях. А от надлишок енергії, що залишився, держава буде у Вас купувати за ціною як мінімум в 4 рази дорожче, ніж Ви платите державі за електрику.

Однак для того, щоб ця схема почала працювати, Вам слід укласти з державою договір на участь в програмі. Крім того, учасниками можуть бути як юридичні, так і фізичні особи. Якщо ж Ви вирішите для електроживлення використовувати обладнання вітчизняного виробника, то, до того ж, Вам буде нараховуватися ще й доплата.

При всьому цьому держава надає гарантії на законодавчому рівні. А значить, немає необхідності хвилюватися про дотримання домовленостей другою стороною. Також варто уточнити, що працює «зелений тариф» в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах України.

Хоча вироблення енергії сонячними батареями значно знижується в похмурі дні, однак навіть це не зменшує переваг такої техніки. При правильному розрахунку потужності продуктивності модулів вистачить на всі споживачі електричного струму, якими Ви звикли користуватися в повсякденному житті. А приємний бонус у вигляді доплат за «зеленим тарифом» - ще один незаперечний аргумент на користь сонячних батарей.

Інтернет-магазин Solar Energy пропонує кращі сонячні панелі (готові комплекти) за оптимальними цінами. Ми консультуємо, професійно встановлюємо і даємо незаперечні гарантії на всі сонячні панелі. Звертайтеся!Сонячні батареї для дому Комплект №7   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Сонячні батареї для дому Комплект №8   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Сонячні батареї для дому Комплект №9   Даний тип сонячних систем призначений для автономн..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)