Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Гібридні інвертори

Гібридні інвертори для сонячних батарей: купуємо вигідно

Гібридний ДБЖ + стабілізатор AXIOMA energy 1500BA (1050Bт), 24В + MPPT контролер 40А 24В, AXEN.lS-1500

Будь-яка сонячна електростанція вимагає наявності інвертора, який перетворює постійний струм у змінний. В іншому випадку, вироблену енергію неможливо буде використовувати. При цьому, гібридні інвертори для сонячних батарей вважаються одним з кращих варіантів. Ви маєте чудову можливість купити сонячні гібридні інвертори в Інтернет-магазині компанії Solar Energy.

Гібридні перетворювачі для сонячних електростанцій: вигідне придбання

Так в чому ж особливість гібридних інверторів для альтернативної енергетики? Справа в тому, що вони можуть працювати як автономно, тобто виключно всередині геліосистеми, так і разом із зовнішніми джерелами електропостачання. В останньому випадку, гібридний інвертор оцінює ситуацію:

  • якщо електрики не вистачає, то інвертор вливає в електромережу енергію від сонячної панелі;
  • якщо ж не вся енергія від сонячних панелей витрачається, то інвертор відправляє її надлишки для зарядки акумулятора або ж, через брак останнього, - в електричну мережу.

Гібридні інвертори будуть вигідним придбанням, якщо у Вашій місцевості взимку мало Сонця і немає можливості використовувати виключно енергію сонячної електростанції. Однак влітку Ви з легкістю перейдете на альтернативне джерело.

Крім того, гібридний інвертор може одночасно використовувати енергію акумулятора, що заряджається від фотоелектричних батарей, і генератора, а не тільки акумулятора і електромережі.

При цьому, Ви самостійно виставляєте настройки інвертора сонячних батарей. Не забудьте вказати пріоритетне джерело живлення. Саме з нього інвертор буде брати енергію в першу чергу. А при нестачі потужності вже буде підживлюватися з резервного джерела. Якщо є відповідна опція, то Ви також зможете виставляти обмеження на кількість електрики, взятої з другорядного джерела.

Гібридні інвертори для альтернативної енергетики у Solar Energy

Гібридний ДБЖ AXIOMA energy 3000ВА (2400Вт), 24В + МППТ контролер 40А, ISMPPT 3000

Гібридний інвертор більш вигідний в експлуатації, ніж автономний або мережевий. Однак все залежить виключно від Ваших потреб. Ретельно зважте «за» і «проти», а потім зробіть вибір.

При виборі гібридного інвертора, вивчіть всі характеристики представлених виробниками варіантів. Тільки так Ваша сонячна енергосистема вийде дійсно надійною. Зверніть увагу на ступінь захисту інвертора. Він повинен бути захищений від перегрівання та інших негативних факторів. Цей момент Ви можете уточнити у фахівців при покупці або в документації обраної Вами моделі. Також зверніть увагу на вагу інвертора. Найбільш важкі моделі є до того ж і найбільш потужними.

Безумовно, ціна на гібридні інвертори досить висока, проте, це відмінне співвідношення вартості-якості. Крім того, придбати гібридний інвертор в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжя Ви можете у нашому Інтернет-магазині. Не забудьте купити для своєї сонячної електростанції й інші складові (контролер, акумулятор і т. д.), їх Ви також знайдете у нас. Будемо раді співпраці з Вами!

 

 


У цій категорії немає товарів.