Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний

Акумулятори 60 А*ч

Вибираємо акумулятор для сонячних панелей ємністю 60 Ач

Акумуляторна батарея ALVA AW12-7 (12B 7Aч)

Вирішили обзавестися альтернативним джерелом електроенергії? Значить, крім сонячної батареї і контролера, Вам неодмінно знадобиться і акумулятор. Завдяки Цей пристрій Ви зможете повністю перейти на автономне електропостачання. Відмінним варіантом для будинку або дачі стане акумулятор для сонячних панелей ємністю 60 Ач. Він буде накопичувати електроенергію, яку Ви зможете використовувати в будь-який необхідний момент. При цьому купити акумулятор 60 ампер-година Ви можете в інтернет-магазині Solar Energy.

Акумуляторна батарея 60 Ач: на що звернути увагу?

При виборі АКБ 60 Ач Ви заплутались і не знаєте, на що зверне увагу? У такому випадку спершу обміркуйте, який тип акумулятора Вам необхідний. Їх всього три.

  1. Стартерний акумулятор. Цей різновид використовується в автомобілях. Однак застосовувати їх для сонячної електростанції вкрай не рекомендується. По-перше, даний вид акумулятора слід розміщувати в окремому добре провітрюваному приміщенні. Ні в якому разі його не можна ставити в житловій будівлі. І по-друге, стартерний акумулятор не призначений для постійної тривалої експлуатації, тому надзвичайно швидко приходить в непридатність.
  2. Гелевий (GEL) акумулятор. Є кращим варіантом для домашньої сонячної станції. Гелеві акумулятори можна використовувати навіть при повному переході на альтернативне джерело електропостачання. Вони не бояться повної розрядки, не вимагають окремого приміщення і не потребують особливих умов зберігання. Єдиний недолік - висока ціна такого акумулятора.
  3. Свинцево-кислотний (AGM) акумулятор. Цей пристрій користується популярністю по співвідношенню вартості і якості. Однак пам'ятайте, що AGM акумулятор погано переносить повну розрядку (напруга АКБ не повинно бути менше мінімально допустимого кінцевого напруги). З цієї причини такий пристрій коштує використовувати лише в тому випадку, якщо сонячна енергія є джерелом резервного живлення. Крім того, для даного типу акумулятора необхідний спеціальний температурний режим.

Слід зазначити, що і GEL, і AGM є герметичними акумуляторами. Завдяки цьому Ви можете їх використовувати для створення сонячної станції високої потужності. Більш того, ще одна перевага герметичних акумуляторів полягає в тому, що вони не потребують обслуговування.

На замітку!

При покупці сонячної батареї Ви вирішили обійтися без акумулятора? Через це ефективність панелей буде в рази менше. Так що ретельно все обміркуйте, перш ніж прийняти таке рішення. Для наочності зробіть розрахунки (якщо необхідно, цим можуть зайнятися фахівці Solar Energy).

Також при покупці не забудьте в інструкції акумулятора перевірити максимально допустимий струм заряду. Даний показник дозволить зрозуміти, чи зможе даний пристрій впоратися з електрикою Вашої сонячної батареї чи ні.

Чи плануєте використовувати сонячну батарею в поході? В такому випадку Вам обов'язково припаде до душі портативна електростанція. Крім того, її можна використовувати для освітлення невеликих приміщень і зарядки смартфона або планшета. Портативна електростанція не стане повноцінною заміною стаціонарного аналогу, проте в деяких ситуаціях просто незамінна.

Де придбати акумулятор ємністю 60 Ач?

Хочете купити для сонячної батареї акумулятор ємністю 60 Ач? Ви зможете це зробити з легкістю в нашому інтернет-магазині! Тут Ви знайдете не тільки велика різноманітність акумуляторів, але також без проблем придбаєте інші складові для сонячної електростанції.

Крім усього іншого, ми доставляємо товар по всій Україні: до Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпро, Запоріжжя та інших міст. Навіть якщо Ви проживаєте в віддаленому населеному пункті, замовлення приїде до Вас без проблем.
Хiт
Новинка
Акумуляторна батарея Altek ABT-60-12-AGM необслуговувані герметичні свинцево-кислотні акумулятор..
Хiт
Новинка
Акумуляторна батарея Altek ABT-60-12-GEL необслуговувані герметичні свинцево-кислотні акумулятор..
Аккумуляторная батарея Alva AW12-7 (12В 7Ач) AGM аккумулятор Alva — не обслуживаемая г..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)