Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Пн-Пт: с 10.00 - 18.00, Сб: с 10.00 - 15.00, Нд: вихідний
Нові надходження
Производители

Solar Energy - компанія сонячного обладнання в Україні

Сонячна батарея (панель) ALTEK ASP-265P-60 5BB, 265Вт, 24В полікристалічна

Удосконалення солярних електростанцій - один з найперспективніших напрямків в енергетичній галузі планети. Адже Сонце є практично невичерпним джерелом енергії. За оцінками вчених, наступні кілька мільярдів років яскравість цього космічного тіла буде тільки зростати. Природну енергію цього небесного світила люди навчилися використовувати за допомогою сонячних батарей. Solar Energy - компанія сонячного обладнання, що займає передові позиції в цій ніші на українському ринку. У нашому Інтернет-магазині (сонячні панелі) Ви можете придбати все, що необхідно для побудови повноцінної солярної електростанції.

Безсумнівно, природа дала Людині все, що потрібно для комфортного життя. І поступово вона вчиться правильно розпоряджатися її дарами. Стрімко розвиваються екотехнології, що дозволяють ефективно використовувати активність небесного світила. Приріст потужностей в сонячній енергетиці за останні 18 років склав не менше 50%. На сьогодні понад 5% від усієї електрики, споживаної комерційними підприємствами і приватними домогосподарствами, видобувається зі світла Сонця.

Компанія сонячного обладнання Solar Energy:

 • надає послуги по монтажу систем фотоелектричних панелей на дахах будинків;
 • здійснює складання потужних солярних енергетичних комплексів, здатних покривати потреби виробничих підприємств;
 • консультує з питань встановлення сонячних панелей.

Сонячні батареї для дому: вигідно та сучасно

У нашому Інтернет-магазині сонячних панелей можна придбати сонячне обладнання, призначене для домогосподарств. В якості опори для «домашньої» станції використовується покрівля житлової споруди. Це дозволяє заощадити значну суму грошових коштів на монтажі. Більш того, встановивши дахову СЕС, Ви зможете не тільки повністю забезпечити своє домашнє господарство енергією і відмовитися від послуг монополістів, а й продавати надлишки електрики.

При цьому покрівельні станції є навіть більш прибутковими, ніж наземні. Якщо першим державні компанії платять 0.172 € за кіловат, то другим пропонується лише 0.16 євро, тобто майже на 7% менше. Таким чином, вже зараз Ви можете організувати автономне електропостачання власного житла, яке дозволить Вам економити і одночасно заробляти, коли завершиться період окупності.

Інтернет-магазин сонячних панелей для промислових станцій

Сонячна батарея (панель) ALTEK ASP-265P-60 5BB, 265Вт, 24В полікристалічна

СЕС промислового призначення є спорудою з великої кількості сонячних батарей, розміщених на великій площі. Воно володіє декількома незаперечними перевагами:

 1. Екологічна безпека.
 2. Довговічність.
 3. Повна автономність.
 4. Вироблення стабільної напруги, без перепадів.

Промислові солярні електростанції окуповуються за 6 років. Крім того, міжнародні організації забезпечують їм колосальну підтримку. Саме тому СЕС є вкрай привабливими для інвесторів. Також варто відзначити, що один такий об'єкт здатний зробити Ваше підприємство абсолютно незалежним від енергетичної інфраструктури регіону.

Що таке «зелений тариф»

Цією загадковою назвою прийнято позначати розцінки, за якими держава повинна купувати у фізичних і юридичних осіб електроенергію, видобуту з поновлюваних джерел. В Україні цими питаннями займається держкомпанія «Енергоринок».

«Зелений тариф» створений спеціально для заохочення будівництва сонячних СЕС та інших екологічних енергодобувних підприємств. Робота лояльної схеми розрахунку з постачальниками «чистої електрики» забезпечується відповідним законом, дія якого триватиме до 2030 року. Завдяки такій підтримці, енергосистема країни до кінця 21-го століття цілком може стати практично незалежною від вартості горючих корисних копалин. Якщо Ви хочете дізнатися більше про цю програму, зверніться за консультацією до менеджерів нашого Інтернет-магазину сонячних панелей.

Інтернет-магазин сонячних панелей: продуктивність і особливості установки

Для складання автономної солярної станції потужністю 1000 кВт, знадобиться розмістити фотоелектричні елементи на ділянці площею в 30 000 квадратних метрів. Важливо правильно вибрати регіон. Чим південніше розташована область, тим довше триває в ній сонячний сезон. Наприклад, дуже добра інсоляція спостерігається в Херсоні. Тут варто зазначити, що в цілому не менше 70% території України цілком придатне для установки СЕС.

Перевагу варто віддавати землям, які володіють складним рельєфом і є непридатними для ведення сільського господарства або видобутку корисних копалин. Вони відмінно підходять для будівництва станцій EDS і при цьому коштують відносно дешево. Бажано, щоб поруч з майбутнім комплексом проходила ЛЕП, а ще краще, якщо поблизу розташована підстанція (ПС), до якої Ви зможете підключитися.

Тому дуже зручно розміщувати батареї на дахах будинків у населених пунктах, що володіють розвиненою інфраструктурою. Ще одним важливим моментом є наявність доріг. Зручна транспортна розв'язка значно прискорить і здешевить процес зведення виробничих потужностей, а також спростить їх експлуатацію і сервісне обслуговування надалі.

Від продуктивності СЕС залежить і те, наскільки потужною повинна бути підстанція. Наприклад, для сонячних панелей на 1 - 3 МВт знадобиться ПС потужністю 6 (10) Кв. Якщо Ваша електростанція буде видавати 4 - 25 МВт, то краще за все підключити її до підстанції, розрахованої на 35 Кв.

Таким чином, одна правильно зібрана СЕС здатна повністю покрити потреби сучасного виробничого підприємства в електриці. Критики можуть заперечити, що набагато простіше використовувати ТЕС. Але невже Ви дійсно хочете, щоб Ваш бізнес як і раніше залежав від цін на енергоресурси?

Solar Energy: більше, ніж просто Інтернет-магазин сонячних панелей

Практично будь-яка солярна електростанція складається з наступних технологічних вузлів:

Акумуляторна батарея MHB GEL MNG45-12 (12В 45Ач)

 1. Фотоелектричні панелі. Вони приймають світло і перетворюють його в енергію.
 2. Контролер заряду. Цей модуль відповідає за розподіл отриманого струму по мережі і подачу харчування в акумулятори.
 3. АКБ. Батареї, що дозволяють накопичувати і зберігати надлишки електрики, щоб потім Ви могли в будь-який момент скористатися ними, коли виникне необхідність.
 4. Інвертор AC / DC 220В. Перетворює постійний струм в змінний, який використовується більшістю сучасних електроприладів.
 5. Додаткові комплектуючі. До цієї категорії відносяться:
 • температурні датчики;
 • кріпильні пристосування;
 • проводка і кабелі;
 • дисплеї;
 • модулі управління;
 • пристрої автоматичного захисту, а також багато іншого.

Шукаєте найкраще обладнання для побудови альтернативного джерела енергії? Пропонуємо Вам якісну продукцію від лідерів ринку. У нашому асортименті Ви знайдете всі необхідні деталі, починаючи від комплектів монтажних елементів і закінчуючи високотехнологічними пристроями будь-якої потужності. Також ми можемо розробити для Вас індивідуальний проект СЕС і втілити його в життя на Вашій земельній ділянці або на даху будівлі, яка належить Вам.

Альтернативна енергетика - це економія в чистому вигляді. Гарантія на кожну фотоелектричну батарею становить не менше 30 років. За 25 років експлуатації станція втрачає не більше 10% від початкової потужності.

Звертайтеся до нас! Приймаємо замовлення з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя та інших населених пунктів України. Solar Energy - компанія №1 сонячного обладнання нашої країни!